Firmu založil v roce 1994 Petr Jermář pod původním názvem Lucas servis. Hlavní podnikatelský záměr  byl směrován na opravy a prodej vstřikovacích čerpadel LUCAS. K tomuto účelu byla dílna postupně vybavována diagnostickými přístroji výhradně od firmy HARTRIDGE. Firma získala autorizaci a pracovníci prošli certifikačními školeními ve školících centrech firmy.

  

V roce 2001, po akvizici firmy Lucas společností Delphi Automotive Systems  vzniká firma Delphi Diesel Servis s.r.o. Ve změněných obchodních podmínkách plně navazuje na činnost společnosti Lucas servis a své aktivity dále rozšiřuje produkty firem  DENSO, VDO a Bosch. Naši technici prošli školeními a obdrželi certifikaci na opravy čerpadel Delphi a firma získala autorizaci. Provozovna se v srpnu 2001 přestěhovala do areálu na Malešickém náměstí v Praze 10. V říjnu 2016 se servis přesunul do větších, moderně zrekonstruovaných prostor v Limuzské ulici, splňujících přísné  cerifikační požadavky výrobců.

 Delphi Diesel Servis s.r.o. je v současné době vybavena špičkovou  technologií na diagnostiku a opravy široké škály vstřikovacích systémů včetně vysokotlaké vstřikovací soustavy se společným zásobníkem - COMMON RAIL .  

Kontakt

Delphi Diesel Servis
Limuzská 567/12a
Praha 10
603 768 646
603 108 432
603 770 904

DELPHI DIESEL SERVIS s.r.o.

autorizovaná opravna vstřikovacích čerpadel