SERVIS

Hlavním objektem servisní činnosti firmy Delphi Diesel Servis s.r.o. (dříve Lucas Servis) jsou rotační mechanická, polo a plně elektronická čerpadla značek DELPHI,  LUCAS a BOSCH.  Opravujeme systém Common Rail.

Opravy se vztahují na :

  Základní typové řady čerpadel
DPA  Užitkové stroje
DPC  Osobní automobily. U této typové řady se u starších výrobků označení výrobce buď ROTODIESEL nebo CAV.
DPS  Těžší řada čerpadel užívaná zejména pro dodávkové a lehké nákladní vozy .
DPCN  Úpravou základní typové řady vzniká numericky řízené čerpadlo určené pro osobní a lehké dodávkové automobily, pro poslední fázi motorů s nepřímým vstřikováním.

DP 200-310

 Čerpadlo zejména pro užitkové stroje nahrazující zastaralejší DPA.
   Plně elektronická čerpadla řady EPIC
 DI           direct inj.  Přímý vstřik, čerpadlo vyvinuté pro motory nejrozšířenějšího dodávkového vozidla Ford Transit. Tento motor našel uplatnění i ve vozidlech LDV.
 IDI indirect inj.  Nepřímý vstřik, odvozená řada čerpadel využívaná zejména pro osobní automobily.
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

 

Servis se týká kompletní palivové soustavy do které patří kromě čerpadla vstřikovací trysky a palivové filtry. Vstřikovací trysky používáme DELPHI, DENSO, BOSCH a STANADYNE. Palivové filtry jsou  značky DELPHI a BOSCH. Diagnostické přístroje jsou výhradně od firmy HARTRIDGE, což je specializovaná firma zabývající se vývojem a výrobou přístrojů pro opravy a seřizování vstřikovacích systémů. Do vybavení patří zkoušečky pro klasické i dvoustupňové vstřikopvače, pulzní generátory pro CR vstřikovače. Pro opravy a seřizování základní řady čerpadel slouží stanice AVM 10-8. AVM 2-PC je určena především pro opravy CR čerpadel. Pro opravy a seřizování CR vstřikovačů je určena stanice CRi-PC. Pro diagnostiku řídících jednotek vozidel používáme přístroje Lucas LASER 2000, Dephi DIAMAND, Bosch KTS a Denso DST1-PC.

 

U čerpadel provádíme operace od běžného seřízení po kompletní repase . U vybraných typových řad lze provádět opravy výměnným způsobem. Čerpadla se zabíhají na zkušební stolici Hartridge AVM10-8 a nově na AVM2-PC podle testovacích plánů výrobce. Technické informace od výrobce do servisu jsou pravidelně předávány přímým kanálem, takže nám nechybí dokumentace od nejstarších a nejjednodušších výrobků až po nejnovější. 

 

 
 

 

 Digitální zkoušečka je doplněna pulsními  generátory pro COMMON RAIL vstřikovače  BOSCH a DELPHI.

 

 

 

 

 

 

 

 

Kompletní pokročilý test vstřikovačů DELPHI, BOSCH, DENSO a VDO-Siemens provádíme na stolici Hartridge CRi-PC.

 

 

 

 

 

 

 

 

  Zákazník dostane kompletní report s výsledky testu.

 

 

 

 

 

Náš servis má autorizaci firmy Delphi Automotive Systems pro opravy palivových systémů. Tým techniků je proškolen pro servisní činnost na vstřikovacích čerpadlech a jednotliví zaměstnanci získali certifikáty od firem LUCAS i DELPHI. To je pro naše zákazníky zárukou, že  opravy jsou prováděny kvalifikovaně a spolehlivě.

 

Kontakt

Delphi Diesel Servis
Limuzská 567/12a
Praha 10
603 768 646
603 108 432
603 770 904

DELPHI DIESEL SERVIS s.r.o.

autorizovaná opravna vstřikovacích čerpadel