diagnostika a čištění benzínových, LPG a CNG vstřikovačů

Včasným servisem vstřikovače lze eliminovat některé nepříznivé symptomy chování motoru, jako jsou nepravidelný chod, zvýšená spotřeba paliva nebo snížený výkon. Zanesený vstřikovač může způsobovat nadlimitní emise a být zdrojem chybových kódů řídící jednotky. Náš servis provádí diagnostiku a čistění na specializované stolici podle výrobcem definovaných postupů.

Vstřikovače jsou testovGDI-inject.jpgány a čištěny v sofistikovaném diagnostickém zařízení. Samotný test probíhá v sedmi provozních režimech simulujících reálné zátěžové stavy motoru. Opticky je kontrolován tvar kužele rozstřiku a odečtena hodnota propuštěné kapaliny z měrných válců.  Součástí procedury je také elektrická kontrola a tlaková zkouška těsnosti vstřikovače.

Čistění se provádí v ultrazvukové lázni i reverzním proplachem na testeru. Zde se dokonale odstraní nečistoty a usazeniny v těle i na jehle vstřikovače.
Jsme schopni poskytnou servis pro širokou škálu injektorů pro motory systémů MPFI, TBI i G-DI.


Vzhledem ke konstrukční kompaktnosti benzínových elektronických vstřikovačů, tvořících nerozebíratelný celek, lze měnit pouze omezenou sadu dílů – palivový filtr a těsnění. Výsledky testu a provedené práce jsou vykázány ve Výstupním protokolu.


Výše popsané činnosti platí i pro LPG a  CNG vstřikovače.

 

DELPHI DIESEL SERVIS s.r.o.

autorizovaná opravna vstřikovacích čerpadel