servis čerpadel

Opravy vstřikovacích čerpadel jsou základní a historicky nejstarší činností firmy. V současnosti zahrnují širokou škálu od rotačních až po vysokotlaká čerpadla značek DELPHI, LUCAS, BOSCH a VDO. Nedílnou součástí poskytovaných služeb je servis kompletní palivové soustavy do které patří, kromě čerpadla, vstřikovače, trysky a palivové filtry.

Základní typové řady čerpadel
DPA Užitkové stroje
DPC Osobní automobily. U této typové řady se u starších výrobků označení výrobce buď ROTODIESEL nebo CAV.
DPS Těžší řada čerpadel užívaná zejména pro dodávkové a lehké nákladní vozy
DPCN Úpravou základní typové řady vzniká numericky řízené čerpadlo určené pro osobní a lehké dodávkové automobily, pro poslední fázi motorů s nepřímým vstřikováním.

DP 200-310

Čerpadlo zejména pro užitkové stroje nahrazující zastaralejší DPA.
Plně elektronická čerpadla řady EPIC
 DI           direct inj. Přímý vstřik, čerpadlo vyvinuté pro motory nejrozšířenějšího dodávkového vozidla Ford Transit. Tento motor našel uplatnění i ve vozidlech LDV.
 IDI indirect inj. Nepřímý vstřik, odvozená řada čerpadel využívaná zejména pro osobní automobily.
 
 AVM2
 
 Diagnostika, seřizování a záběhy čerpadel se provádějí na zkušebních stolicích AVM HARTRIDGE. Tyto přístroje představují světovou špičku v oboru oprav vstřikovacích systémů. Díky široké modularitě doplňků je  na stolicích možné provádět práce na čerpadlech různých výrobců. Licencované softwarové vybavení umožňuje spouštět testplány dodané přímo výrobcem konkrétního servisovaného prvku. Díky splnění předepsaných cerifikačních podmínek a auditů, má náš servis přímý přístup k technickým informacím jak od distributorů, tak i od výrobců. Nechybí nám dokumentace od nejstarších a nejjednodušších výrobků až po nejnovější. 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

DELPHI DIESEL SERVIS s.r.o.

autorizovaná opravna vstřikovacích čerpadel